Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Solano
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Solano
Wersalka Solano posiada wyjątkowe wzornictwo idealnie wpisujące się w najnowsze trendy meblarskie. Pikowania na oparciu oraz tapicerowane boki podkreślają jej charakter. Wersalka został wyposażony w sprężyny tupu Bonell oraz sprężyny faliste dla zapewnienia pełni komfortu. Wersalka Solano jest częścią kolekcji Solano w skład której wchodzą fotele, kanapy oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały użyte w produkcji zapewnią wysoki komfort użytkowania przez lata.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 216 cm |
|---|---|
| Głębokość | 87 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Powierzchnia Spania | 120×190 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |


















