Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Vittorio
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Vittorio
Wersalka Vittorio to propozycja dla klientów szukających wygodnych mebli utrzymanych w lekkiej stylizacji. Wersalka zapewni swoim użytkownikom wyjątkowy komfort zarówno podczas codziennego siedzenia jak również podczas spania. Wersalka posiada również pojemnik na pościel. Wypełnienie wersalki stanowi pianka oraz sprężyny faliste jak również sprężyny typu Bonel. Dzięki zastosowaniu pełnych boków wersalka Vittorio jest wyjątkowo wygodna. Wersalka jest częścią kolekcji w skład której wchodzi również fotel Vittorio. Kolekcja dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i tkaninowych. Poduszki dekoracyjne dostępne są w komplecie z fotelami (3+1+1).
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 202 cm |
|---|---|
| Głębokość | 96 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Powierzchnia Spania | 123×188 cm |
| Głębokość siedziska | 59 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |


















