O Nas

Pawilon Meblowy Metro to firma z wieloletnią tradycją. Nasze początki sięgają 1989 roku. Przez wiele lat byliśmy i jesteśmy jednym z wiodących w regionie dystrybutorów mebli, renomowanych polskich producentów. Przez ponad 25 lat działalności wykreowaliśmy wysokie standardy obsługi i reagowania na potrzeby naszych Klientów.

furniture 26
furniture 07

o nas

Jesteśmy lata na lokalnym rynku

To wieloletnie doświadczenie na rynku meblarskim powoduje, że jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rzetelną i profesjonalną obsługę. Nasi sprzedawcy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 

Cele

Nasz cel i misja

Naszym celem biznesowym jest budowanie z Państwem długotrwałej relacji, pozostając solidnym partnerem w realizacji aranżacji Waszych wnętrz. Nasza pozycja na rynku pozwala nam proponować Państwu produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

 

Nasi partnerzy

Dzięki współpracy z ponad 70 partnerami możemy zaoferować Wam szeroki wachlarz produktów dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Rok założenia 1989

To wieloletnie doświadczenie daje nam możliwości w obsłudze każdego dnia.

10000+ produktów

Ciągle powiększająca się oferta, podążania za najnowszymi trendami a wszystko to dla Was.

furniture icon 05

Meble tapicerowane

Kanapy, narożniki, sofy wersalki i wiele innych produktów do siedzenia jest w Naszej ofercie.

furniture icon 02

meble biurowe

Wiemy że większość czasu w ciągu dnia spędza się w pracy. Dla tego z Nami nie tylko dom urządzisz ale i przestrzeń biurową.

furniture icon 01

dodatki

Meble to nie wszystko. Całość koniecznie musi być uzupełniona o pasujące dodatki. To właśnie one dodają to „coś” całości.

furniture icon 06

Sypialnia

Sypialnia to jedno z najważniejszych jak nie najważniejsze pomieszczenie w całym domu. To właśnie tutaj regenerujemy nasze siły na kolejne dni.

furniture icon 03

Krzesła

Znajdziesz u nas krzesła zarówno do jadalni, biura, pokoju dziecięcego jak i do innego zastosowania. 

furniture icon 04

Meble skrzyniowe

Każdy potrzebuje mebli do przechowywania swoich skarbów. Czy w klasycznym stylu czy nowoczesne. Jasne; ciemne każde mamy.