Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Solano
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Solano
Fotel Solano posiada wyjątkowe wzornictwo idealnie wpisujące się w najnowsze trendy meblarskie. Pikowania na oparciu oraz pełne boki fotela podkreślają jego charakter. Fotel został wyposażony w sprężyny tupu Bonell oraz sprężyny faliste dla zapewnienia pełni komfortu. Fotel Solano jest częścią kolekcji Solano w skład której wchodzą fotele, kanapy oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały użyte w produkcji zapewnią wysoki komfort użytkowania przez lata.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 77 cm |
|---|---|
| Głębokość | 84 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | pełne boki |
















