Usługi METRO

Usługa montażu oraz wniesienia na dowolne piętro!

Fachowo, sprawnie z najwyższą jakością!

Usługa montażu mebli

furniture icon 12

Profesjonalizm

Nasi wyspecjalizowani fachowcy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dzięki setkom godzin spędzonych na montażu mebli nie zawiodą twoich oczekiwań.

Dzięki usłudze montażu mebli przeprowadzonej przez naszych specjalistów masz pewność dobrze przeprowadzonego procesu montażu. Dodatkowy czas zaoszczędzony podczas naszego montażu możesz przeznaczyć na dowolne zainteresowania.

Usługa montażu ustalana jest na podstawie wartości zakupu oraz rodzaju zakupionego mebla. Najczęściej waha się w zakresie między 3% a 10% W przypadku większych zamówień cena jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta.

 

montaz 1
stairs 863671 1280

Usługi METRO

Wniesienie na dowolne piętro

Przy zakupie w naszym salonie możesz skorzystać z usługi wniesienia na dowolne piętro. Usługa wniesienia jest płatna i ustalana indywidualnie dla każdego zakupu na podstawie: ilości mebli, piętra na które ma być wniesienie, wagi mebla. 

Usługa wniesienia jest bezpłatna w przypadku zakupu usługi montażu mebli zakupionych w naszym salonie.

transport 2 2

Do każdego zakupu o wartości rachunku powyżej 1000 zł dodajemy transport GRATIS! Transport dokonywany jest w obrębie 25 km od naszego sklepu.

W przypadku odległości większej niż 25 km zastosowanie ma cennik usługi transportowej. Usługą transportową w promocji Transport GRATIS objęte są również produkty promocyjne oraz wyprzedaże. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w naszym salonie oraz telefonicznie bądź drogą elektroniczną.

mapa 25km transport gratis kwadrat 1