Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Prato
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Prato
Wersalka Prato to stylowe połączenie drewna oraz tkaniny. Wersalka posiada niewielkie gabaryty idealnie nadając się do niewielkich aranżacji a przy tym zachowując wysoki komfort użytkowania. Producent zastosował w wersalce podłokietniki poprawiające wygodę podczas wypoczynku. Wersalka posiada pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Wersalka jest częścią kolekcji Prato w skład której wchodzi fotel, sofa oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 207 cm |
|---|---|
| Głębokość | 92 cm |
| Wysokość | 101 cm |
| Powierzchnia Spania | 130×187 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |


















