Nowoczesna i wygodna
Wersalka OLIWIA H
Nowoczesna i wygodna
Wersalka OLIWIA H
Wersalka OLIWIA H to idealny wybór każdego kto poszukuje nowoczesnego wzornictwa o ponad przeciętnej jakości wykonania. Producent dla podwyższenia komfortu użytkowania zastosował zarówno sprężyny typu Bonel oraz sprężynę falistą w połączeniu z wysokiej jakości pianką. Zapewnił tym samym wysoki komfort zarówno podczas siedzenia jak i podczas spania. Wersalka OLIWIA posiada pojemnik na pościel dzięki czemu przechowywanie pościeli nie będzie problemem. Wersalka jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. W kolekcji Oliwia H dostępna jest również fotel, sofa z funkcją spania, pufa oraz wersalka.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 207 cm |
|---|---|
| Wysokość | 98 cm |
| Głębokość | 98 cm |
| Głębokość siedziska | 61 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Powierzchnia Spania | 129×190 cm |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik, pojemnik na pościel, zagłówki |
| Materiał | drewno, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
























