Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Mobilo
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Mobilo
Wersalka Mobilo to propozycja dla klientów szukających wygodnych oraz o wysokiej jakości wersalki. Wersalka zapewni swoim użytkownikom wyjątkowy komfort zarówno podczas delektowania się z lekturą jak również podczas seansów filmowych. Wersalka Mobilo posiada wypełnienie w postaci pianki oraz sprężyn falistych jak również sprężyn typu Bonel. Wersalka posiada pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Dzięki zastosowaniu pełnych pleców wersalka nie ma konieczności odsuwania od ściany podczas rozkładania. Rozwiązanie to zapewnia wysoki komfort podczas użytkowania. Wersalka Mobilo jest częścią kolekcji w skład której wchodzi również fotel Mobilo. Kolekcja dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i tkaninowych.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 214 cm |
|---|---|
| Głębokość | 102 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Powierzchnia Spania | 120×198 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | bez konieczności odsuwania od ściany, do wyboru wałki lub poduszki, funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |




























