Wygoda i komfort
Wersalka Clasic VIII
Wygoda i komfort
Wersalka Clasic VIII
Wersalka Clasic VIII charakteryzuje się stylowym wzornictwem połączonym z wyjątkowym komfortem. Dzięki połączeniu sprężyn typu Bonell z sprężyną falistą oraz z pianką wersalka posiada zwiększony komfort podczas codziennego użytkowania. Wersalka posiada pojemnik na pościel oraz funkcję spania.
UNIMEBEL – Wersalka Clasic VIII jest częścią kolekcji Clasic VIII w skład której wchodzą fotele, sofy oraz wersalka dzięki czemu stworzysz idealny zestaw do swojego salonu. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały użyte w produkcji zapewnią wysoki komfort użytkowania przez lata.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 206 cm |
|---|---|
| Głębokość | 100 cm |
| Wysokość | 99 cm |
| Powierzchnia Spania | 135×190 cm |
| Głębokość siedziska | 61 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |
































