Styl połączony z klasą
Wersalka Torino II
Styl połączony z klasą
Wersalka Torino II
Nowoczesne wzornictwo na jakie stawia producent sprawia że wersalka Torino II idealnie sprawdzi się w wielu aranżacjach. Dzięki połączeniu pianki wysoko-elastycznej HR z sprężyną falistą uzyskano wysoki komfort użytkowania. Wersalska posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Wersalka Torino II dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Próbniki tkanin oraz wybarwienia drewna znacząco ułatwią wybór do własnych potrzeb. W kolekcji Torino II dostępna jest również fotel oraz sofa 2os.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 204 cm |
|---|---|
| Wysokość | 99 cm |
| Głębokość | 93 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Powierzchnia Spania | 125×190 cm |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik, pojemnik na pościel |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |


















