Styl połączony z klasą
Wersalka OLIWIA D
Styl połączony z klasą
Wersalka OLIWIA D
Wersalka OLIWIA D to elegancja i jakość w połączeniu z wygodą. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów takich jak sprężyny typu Bonell w połączeniu ze sprężyną falistą uzyskano wyjątkowy komfort użytkowania. Wersalka OLIWIA D posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Producent przygotował również fotel oraz sofy 2 i 3 osobowe z tej samej kolekcji. Wersalkę można zamówić w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Istnieje również możliwość zmiany wybarwienia drewna. Wersalka jest częścią kolekcji Oliwia D w skład której wchodzą fotele, Sofa 2 os., sofa 3 os. oraz wersalka.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 209 cm |
|---|---|
| Wysokość | 91 cm |
| Głębokość | 94 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Powierzchnia Spania | 120×190 cm |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik, pojemnik na pościel |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
















