Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Perla
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Perla
Wersalka Perla to stylowe połączenie drewna oraz tkaniny. Wersalka posiada niewielkie gabaryty idealnie nadając się do niewielkich aranżacji a przy tym zachowując wysoki komfort użytkowania. Producent zastosował w wersalce drewniane podłokietniki poprawiające wygodę podczas wypoczynku. Wersalka posiada pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Wypełnienie wersalki stanowi pianka typu HR oraz sprężyny faliste dające wyjątkowy komfort użytkowania.Wersalka jest częścią kolekcji Perla w skład której wchodzi fotel, fotel bujany, sofa oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość | 93 cm |
| Wysokość | 104 cm |
| Powierzchnia Spania | 135×189 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |


















