Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka OLIWIA O
Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka OLIWIA O
Wersalka OLIWIA O to idealny wybór każdego kto poszukuje nowoczesnego wzornictwa o ponad przeciętnej jakości wykonania. Producent dla podwyższenia komfortu użytkowania zastosował zarówno sprężyny typu Bonel oraz sprężynę falistą w połączeniu z wysokiej jakości pianką. Zapewnił tym samym wysoki komfort zarówno podczas siedzenia jak i podczas spania. Wersalka OLIWIA O posiada pojemnik na pościel dzięki czemu przechowywanie pościeli nie będzie problemem. Wersalka jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Wersalka OLIWIA O jest częścią kolekcji OLIWIA w skład której wchodzą również Fotele.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 203 cm |
|---|---|
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 87 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Powierzchnia Spania | 120×190 cm |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik, pojemnik na pościel |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |






















