Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka OLIWIA M
Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka OLIWIA M
Wersalka OLIWIA M stonowana a zarazem elegancka. Producent dla podwyższenia komfortu użytkowania zastosował zarówno sprężyny typu Bonel oraz sprężynę falistą w połączeniu z wysokiej jakości pianką. Zapewnił tym samym wysoki komfort zarówno podczas siedzenia jak i podczas spania. Wersalka OLIWIA posiada pojemnik na pościel dzięki czemu przechowywanie pościeli nie będzie problemem. Wersalka jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Istnieje również możliwość zmiany wybarwienia drewna. W kolekcji Oliwia M dostępne są również fotele, sofa 2os oraz sofa z funkcją spania.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 205 cm |
|---|---|
| Wysokość | 92 cm |
| Głębokość | 95 cm |
| Głębokość siedziska | 61 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Powierzchnia Spania | 126×190 cm |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik, pojemnik na pościel |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
















