Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka OLIWIA C
Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka OLIWIA C
Wersalka OLIWIA C to nowoczesne wzornictwo i jakość połączenia z wygodą. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów takich jak sprężyny typu Bonell w połączeniu ze sprężyną falistą uzyskano wyjątkowy komfort użytkowania. Wersalka OLIWIA C posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Producent przygotował również fotel z tej samej kolekcji. Wersalkę można zamówić w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Istnieje również możliwość zmiany wybarwienia drewna. Do kolekcji OLIWIA C należą również fotel OLIWIA C
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 207 cm |
|---|---|
| Wysokość | 87 cm |
| Głębokość | 93 cm |
| Powierzchnia Spania | 120×190 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik, pojemnik na pościel |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |




















