Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Clasic V
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Clasic V
Wersalka Clasic V charakteryzuje się stylowym wzornictwem połączonym z wyjątkowym komfortem. Dzięki połączeniu sprężyn typu Bonell z sprężyną falistą oraz z pianką wersalka posiada zwiększony komfort podczas codziennego użytkowania. Wersalka posiada pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Wersalka jest częścią kolekcji Clasic V w skład której wchodzą fotele, sofy oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały użyte w produkcji zapewnią wysoki komfort użytkowania przez lata.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 205 cm |
|---|---|
| Głębokość | 94 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Powierzchnia Spania | 125×185 cm |
| Głębokość siedziska | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |


















