Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Clasic V
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Clasic V
Fotel Clasic V charakteryzuje się stylowym wzornictwem połączonym z wyjątkowym komfortem. Dzięki połączeniu sprężyn typu Bonell z sprężyną falistą oraz z pianką fotel posiada zwiększony komfort podczas codziennego użytkowania. Fotel jest częścią kolekcji Clasic V w skład której wchodzą fotele, sofy oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały użyte w produkcji zapewnią wysoki komfort użytkowania przez lata.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 72 cm |
|---|---|
| Głębokość | 96 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | pełne boki |




















