Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka OLIWIA L
Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka OLIWIA L
Wersalka OLIWIA L to elegancja i jakość w połączeniu z nietuzinkowym wyglądem. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów takich jak sprężyny typu Bonell w połączeniu ze sprężyną falistą uzyskano wyjątkowy komfort użytkowania. Wersalka OLIWIA L posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Producent przygotował również fotel oraz sofę bez funkcji spania z tej samej kolekcji. Wersalkę można zamówić w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Istnieje również możliwość zmiany wybarwienia drewna. Wersalka OLIWIA L jest dostępna w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. W kolekcji Oliwia L dostępne są również fotele, sofa 2os oraz pufa.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 206 cm |
|---|---|
| Wysokość | 92 cm |
| Głębokość | 92 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Powierzchnia Spania | 122×190 cm |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik, pojemnik na pościel |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |




















