Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka Lagossa
Stylowe a przede wszystkim wygodne
Wersalka Lagossa
Nowoczesne wzornictwo na jakie stawia producent sprawia że wersalka Lagossa idealnie sprawdzi się w wielu aranżacjach. Dzięki połączeniu pianki wysoko-elastycznej HR z sprężyną falistą uzyskano wysoki komfort użytkowania. Wersalska posiada funkcję spania oraz pojemnik na pościel. Wersalka Lagossa dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Próbniki tkanin oraz wybarwienia drewna znacząco ułatwią wybór do własnych potrzeb. W kolekcji Lagossa dostępna jest również fotel oraz sofa 2os.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 203 cm |
|---|---|
| Wysokość | 106 cm |
| Głębokość | 92 cm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Powierzchnia Spania | 133×188 cm |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik, pojemnik na pościel |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |




















