Wygoda w połączeniu z komfortem
Sofo-narożnik Figaro
Wygoda w połączeniu z komfortem
Sofo-narożnik Figaro
Sofo-narożnik Figaro to nowoczesne wzornictwo połączone z funkcjonalnością. Sofa będąca podstawą sofo-narożnika posiada wysuwaną funkcję narożnika. Sofo-narożnik posiada dodatkowe boki jako opcjonalne elementy (bok prosty 7cm oraz bok prosty z półką 26cm). Producent zastosował połączenie pianki z sprężynami falistymi oraz sprężynami typu Bonel dla pełni komfortu użytkowania. Sofo-narożnik posiada duży pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Sofo-narożnik Figaro dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Dostępne próbniki tkanin oraz próbniki wybarwienia ułatwią dopasowanie narożnika do własnych potrzeb. W kolekcji Figaro dostępna jest również wersalka z funkcją spania oraz fotele.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 239 cm |
|---|---|
| Głębokość | 155 cm |
| Wysokość | 93 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja narożnika, podłokietnik |


















