Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa 2os. Lagossa
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa 2os. Lagossa
Nowoczesne wzornictwo na jakie stawia producent sprawia że sofa 2os. Lagossa idealnie sprawdzi się w wielu aranżacjach. Dzięki połączeniu pianki wysoko-elastycznej HR z sprężyną falistą uzyskano wysoki komfort użytkowania. Sofa 2os. Lagossa dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Próbniki tkanin oraz wybarwienia drewna znacząco ułatwią wybór do własnych potrzeb. W kolekcji Lagossa dostępna jest również fotel oraz wersalka z funkcją spania.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 147 cm |
|---|---|
| Głębokość | 84 cm |
| Wysokość | 105 cm |
| Wysokość siedziska | 56 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki, podłokietnik |
















