Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Perla
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Perla
Sofa Perla to stylowe połączenie drewna oraz tkaniny. Dzięki zastosowaniu drewnianych podłokietników sofa znacząco zwiększa komfort siedzenia swoim użytkownikom. Sofa została wyposażona w piankę typu HR oraz sprężyny faliste dla zapewnienia wyjątkowego komfortu podczas codziennego użytkowania. Sofa jest częścią kolekcji Perla w skład której wchodzi fotel, fotel bujany, sofa oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 176 cm |
|---|---|
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość | 104 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | podłokietnik |



















