JAKOŚĆ I WYGODA W JEDNYM MIEJSCU
Sofa TULI T
JAKOŚĆ I WYGODA W JEDNYM MIEJSCU
Sofa TULI T
Sofa TULI T idealnie nadaje się do codziennego wypoczynku zarówno do siedzenia jak i snu. Sofa TULI dostępna jest w trzech wariantach: 1 osobowym, 2 osobowym oraz w wariancie 3 osobowym. Producent wyposażył sofę TULI T w funkcję spania w największym wariancie posiada wymiar 195×150 cm! Dodatkowo posiada pojemnik na pościel poszerzając jej wszechstronność. Sofa TULI T jest dostępna w wielu kolorach oraz w wielu wariantach tkaninowych.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 137 cm, 175 cm, 92 cm |
|---|---|
| Głębokość | 103 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Powierzchnia Spania | 120×192 cm, 150×192 cm, 70×192 cm |
| Głębokość siedziska | 59 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik, pojemnik na pościel |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika kolorów, wg. próbnika tkanin |




















