Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Prato
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Sofa Prato
Sofa Prato to stylowe połączenie drewna oraz tkaniny. Dzięki zastosowaniu podłokietników sofa znacząco zwiększa komfort siedzenia swoim użytkownikom. Sofa jest częścią kolekcji Prato w skład której wchodzi fotel, sofa oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 145 cm |
|---|---|
| Głębokość | 82 cm |
| Wysokość | 106 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |




















