Nowoczesna kuchnia w zasięgu ręki
Kuchnia TOP LINE
Nowoczesna kuchnia w zasięgu ręki
Kuchnia TOP LINE
Wolne chwile najlepiej spędzać z tymi, który najwięcej dla nas znaczą. A nic tak nie łączy rodziny jak wspólny, aromatyczny posiłek – zwłaszcza w otoczeniu stylowej zabudowy kuchennej. Z kuchnia Top Line zaprojektujesz nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenie, w którym każda wspólna chwila stanie się radosnym przeżyciem. Do wyboru masz 2 odcienie lakierowanych frontów: biały połysk oraz szary połysk. Możesz zestawiać je z różnymi kolorami korpusów i blatów i tworzyć niebanalne połączenia. Planujesz również rozmieszczenie poszczególnych szafek – tak, by korzystanie z kuchni modułowej było dla Ciebie komfortowe i przyjemne. Nośnikiem estetyki kuchnia Top Line jest jej nowoczesny design, który gra tu pierwsze skrzypce. Urozmaicisz go, dekorując kuchnię ważnymi dla Ciebie przedmiotami – dzięki temu stanie się ona Twoim osobistym królestwem. Idealnie nadadzą się do tego szafki z witrynami, gdzie schowasz np. zastawę będącą w Twojej rodzinie od pokoleń. Wyeksponowanie takich perełek będzie stylową dekoracją, która zwróci uwagę każdego gościa.
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 72 cm, 95 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Kolor frontu | Biały Połysk, Jasny Szary, Szary Połysk |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski, Czarny, Szary Grenola |
| Sugerowane uchwyty | T40, T41, T45 |
| Materiał | folia finish, folia PVC, lakier mat, lakier wysoki połysk, płyta MDF, płyta meblowa |
| Zastosowane szkło | Milo, montaż fabryczny wpuszczane we front |
| Uwagi | witryna V2 |






























