przytulna zabudowa kuchenna
Komplet Sole 265
przytulna zabudowa kuchenna
Komplet Sole 265
Z kolekcją Family Line stworzysz nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Możesz kupić gotowy zestaw lub skomponować własny.
Projekt kuchni rozpocznij od wyposażenia jej w komplet Sole 265 z kolekcji Family Line. To w nim znajdziesz podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. Dostajesz od nas dedykowaną szafkę pod zabudowę piekarnika, a sam dobierz szafkę ze zintegrowanym okapem lub zawieś go solo. W standardzie znajdziesz podnośniki gazowe, a w opcji są dostępne podnośniki Free Flap.
Komplet Sole 265 optycznie rozjaśni i powiększy wnętrze. To dzięki jasnemu wybarwieniu – korpusu w kolorze biały alpejski i lakierowanym frontom w kolorze biały połysk.
Cechą wyróżniającą jest zintegrowany uchwyt w kolorze frontu. Dzięki niemu całość prezentuje się nowocześnie. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.
Zestaw zawiera: szafki kuchenne_DL_60/207, D3S_40/82, DP_60/82,DM_45/71, DK_60/82, G_40/72, G_45/72, G_60/72, i cokoły (bez blatu, bez AGD i bez uchwytów).
Dobierz odpowiedni blat (dostępny w opcji) znajdziesz go na brw.pl.
Rozbuduj możliwości swojej kuchni! Sprawdź dostępne opcje: wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.
Zestaw mebli kuchennych o szerokości 265 cm sprawdzi się w niewielkiej kuchni oraz tej o większym metrażu, wystarczy że dobierzesz do niego pojedyncze elementy z oferty brw.pl.
Zwróć uwagę, że sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 265 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 46-56 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82-207 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm |
| Kolor frontu | Biały Połysk, jasny szary połysk, Magnolia Połysk |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski |
| Blat | wg. próbnika blatów (zamawiany dodatkowo) |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Skład zestawu | DK_60/82, DL_60/207, DP_60/82_K, G_60/72, cokoły, D3S_40/82, DM_45/71, G_40/72, G_45/72 |
| Funkcje | OPCJA – ciche domykanie frontu, OPCJA – ciche domykanie szuflad |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Waga | 176.39 kg |
| Ilość szuflad | 3 |
| Ilość drzwi | 8 |
| Dostępne warianty | K10-FH_265_WL_BBL-BAL/BIP, K10-FH_265_WL_BBL-BAL/XRAL0909005, K10-FH_265_WL_BBL-BAL/XRAL7047 |
















