Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia EDAN

W stylowo urządzonej, nowoczesnej kuchni każdy posiłek stanie się aromatyczną ucztą dla zmysłów. Kolorystyka, ustawienie mebli i harmonia wystroju znacznie wpływają na to, jak czujesz się w pomieszczeniu. Odpowiednia aranżacja wprowadzi do Twojej kuchni ład i spokój, a tym samym umili Ci dzień. Ważne, by w każdym detalu odpowiadała Twoim potrzebom – wszystko jest możliwe z linią Family Line Edan, dzięki której wykreujesz idealne pomieszczenie.

Linia ta zachwyci Cię stylowym designem oraz praktycznymi rozwiązaniami. Do wyboru masz 3 wersje kolorystyczne frontów – biały canadian, beż piaskowy oraz dąb reveal. Wszystkie wpisują się w kanon nowoczesnych aranżacji. Dobierasz do nich odcienie korpusów oraz blatów – szeroka oferta, którą znajdziesz w katalogu pozwoli Ci na wiele kombinacji. Całość stworzy przytulne wnętrze, gdzie poczujesz się bezpiecznie i komfortowo.

W Family Line Edan liczą się również nowoczesne systemy, dzięki którym korzystanie z kuchni będzie proste i przyjemne. Wielofunkcyjne szafki czy cichy system podnośników gazowych to tylko część z nich. Sprawdź w katalogu, jakie inne ułatwienia na Ciebie czekają.

Informacje dodatkowe

Kolor frontu

Beż Piaskowy, Biały Canadian, Dąb Reveal

Kolor korpusu

Biały Alpejski, Congo, Orzech Guarneri, Szary Grenola, Wenge

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

47 cm

Wysokość szafek górnych

72 cm, 95 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Materiał

folia PVC, płyta MDF, płyta meblowa

Sugerowane uchwyty

T38, T42, T44

Zastosowane szkło

Mleczne z elipsą, montaż fabryczny zaczepy z tworzywa

Uchwyty przewidziane dla kuchni