Nowoczesna i funkcjonalna
Kuchnia MARIJA 200
Nowoczesna i funkcjonalna
Kuchnia MARIJA 200
Nowoczesna Kuchnia Marija 200 to idealne rozwiązanie dla osób szukających gotowego zestawu kuchennego o wymiarze 200 cm. Kuchnia dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Dostępny jest wariant z frontami w kolorze Biały Połysk z korpusem w kolorze Dąb Sonoma oraz wariant z frontami w kolorze Wanilia z korpusem w kolorze Dąb Sonoma. Oba warianty kuchni posiadają blat o grubości 28 mm w kolorze białym i wymiarze 60 cm x 60 cm. Do Kuchnia Marija 200 przewidziane są zlewozmywaki osadzane bezpośrednio na szafce. W skład zestawu wchodzą: szafka górna szerokości 60 cm, szafka uchylna szerokości 60 cm oraz szafka dwudrzwiowa szerokości 80 cm. Szafki dolne w zestawie to: szafka zlewozmywakowa dwudrzwiowa szerokości 80 cm oraz szafka jedno drzwiowa z szufladą szerokości 60 cm.
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 60 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 45 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Kolor frontu | Biały Połysk, Wanilia |
| Kolor korpusu | Dąb Sonoma |
| Sugerowane uchwyty | Uchwyty w zestawie |
| Materiał | okleina, płyta MDF, płyta meblowa |


















