Nowoczesne wzornictwo
Kuchnia PERŁA 260
Nowoczesne wzornictwo
Kuchnia PERŁA 260
Nowoczesna Kuchnia PERŁA 260 to idealne rozwiązanie dla osób szukających gotowego zestawu kuchennego o wymiarze 260 cm. Kuchnia dostępna jest z frontami w kolorze Dąb Sonoma oraz z korpusami w kolorze Białym. Kuchni posiadają blaty o grubości 28 mm w kolorze piaskowym i wymiarze 40×60 cm oraz 80×60 cm. Do Kuchnia PERŁA 260 przewidziane są zlewozmywaki osadzane bezpośrednio na szafce. W skład zestawu wchodzą: szafka górna dwudrzwiowa szerokości 80 cm, szafka uchylna szerokości 60 cm, szafka dwudrzwiowa przeszklona szerokości 80 cm oraz szafka szerokości 40 cm. Szafki dolne w zestawie to: szafka zlewozmywakowa dwudrzwiowa szerokości 80 cm, szafka z trzema szufladami szerokości 40 cm oraz szafka dwudrzwiowa szerokości 60 cm. Kuchnia fronty z cichym domykiem.
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 57 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 85 cm |
| Głębokość szafek górnych | 31 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 45 cm |
| Szerokość | 260 cm |
| Kolor frontu | Dąb Sonoma |
| Kolor korpusu | Biały |
| Sugerowane uchwyty | Uchwyty w zestawie |
| Materiał | okleina, płyta MDF, płyta meblowa |
| Dodatkowe funkcje | Funkcja cichego domyku |
















