estetyka i relaks
Fotel Agustin M z masażem
estetyka i relaks
Fotel Agustin M z masażem
Rozkładany fotel Agustin M z masażem to mebel, który pozwoli Ci wejść na wyższy pułap relaksu i odprężenia, a przy tym jest modnym i uniwersalnym meblem.
Mebel wypełniony jest miękką i trwałą pianką, która doskonale sprawdza się podczas nawet długiego siedzenia. Wyprofilowane podłokietniki dają idealne podparcie rękom, a wysokie ergonomiczne oparcie zapewnia naturalne ułożenie Twoim plecom.
Rozkładany fotel Agustin oferuje funkcję relaks, czyli możliwość odpoczynku w pozycji półleżącej. Wystarczy, że chwycisz za podłokietniki i dociśniesz plecami oparcie. W ten prosty sposób opuścisz je i uniesiesz podnóżek. Siedząc, poczytasz wygodnie książkę lub wypijesz kawę, a pozycja półleżąca sprawdzi się podczas oglądania meczu czy filmu.
Ale to nie wszystko! Fotel Agustin M z masażem ma wbudowany mechanizm, który zapewni Ci masaż pulsacyjny. Sterując pilotem, określasz strefy masażu oraz regulujesz poziom siły. Fotel oferuje masaż aż 4 stref ciała i ma 5 trybów cyklu masażu do wyboru. To Ty określasz co i z jaką mocą ma być masowane.
Prostota, komfort i wszechstronność tak najprościej można opisać zalety fotela rozkładanego Agustin z funkcją masażu.
Oprócz tego otrzymujesz modny design w stylistyce uszaka, który z powodzeniem wpisze się we wnętrza w stylu skandynawskim, nowoczesnym, eklektycznym czy boho. Praktyczna i trwała tkanina pozwoli cieszyć się estetyką fotela przez długi czas.
Wybierz kolor i delektuj się maksymalnym odpoczynkiem, który pozwoli Ci szybko wrócić do sił i nabrać energii.
Fotel Agustin M z funkcją masażu szybko stanie się ulubionym meblem wszystkich domowników.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 75 cm |
|---|---|
| Wysokość | 83-107 cm |
| Głębokość | 92-160 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Funkcje | funkcja relaks, z funkcją masażu |
| Materiał | drewno, metal, tkanina |
| Kolor | beżowy, szary |
| Dostępne warianty | V-CH-AGUSTIN_M-FOT- |








































