Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel bujany Perla
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel bujany Perla
Fotel bujany Perla to stylowe połączenie drewna oraz tkaniny. Dzięki zastosowaniu podłokietników z drewna fotel podnosi komfort siedzenia swoim użytkownikom. Fotel jest częścią kolekcji Perla w skład której wchodzi fotel, fotel bujany, sofa oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami. Fotel bujany Perla został wyposażony w piankę typu HR oraz sprężyny faliste dla pełni komfortu użytkowania.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 65 cm |
|---|---|
| Głębokość | 99 cm |
| Wysokość | 104 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | podłokietnik, z funkcją bujania |
















