Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Prato
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Prato
Fotel Prato to stylowe połączenie drewna oraz tkaniny. Dzięki zastosowaniu podłokietników fotel znacząco zwiększa komfort siedzenia swoim użytkownikom. Fotel jest częścią kolekcji Prato w skład której wchodzi fotel, sofa oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 69,5 cm |
|---|---|
| Głębokość | 82 cm |
| Wysokość | 106 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | podłokietnik |




















