Jakość i wygoda w jednym miejscu
Kanapa MAX XIX
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Kanapa MAX XIX
Kanapa MAX XIX posiada funkcję spania i pojemnik na pościel. Poduszki oparciowe mogą być wykonane z innego materiału aniżeli podstawa mebla. Elementy drewniane dostępne w kolorach ze wzornika wybarwień. Produkt dostępny w pełnej ofercie tkanin UNIMEBEL.
W kolekcji MAX XIX dostępna jest również wygodny fotel dzięki czemu stworzysz idealny zestaw do swojego salonu.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 222 cm |
|---|---|
| Głębokość | 110 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Powierzchnia Spania | 151×195 cm |
| Głębokość siedziska | 74 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika kolorów, wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | bez konieczności odsuwania od ściany, funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |


















