Komfort podczas snu
Kanapa Aldo
Komfort podczas snu
Kanapa Aldo
Kanapa Aldo stawia na minimalistyczny design oraz funkcjonalność zapewniającą swoim użytkownikom komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. Kanapa wyposażona jest w piankę oraz sprężynę falistą. Takie połączenie zapewnia komfort w codziennym użytkowaniu kanapy. Kanapa Aldo dostępny jest w rożnych tkaninach i wariantach kolorystycznych zgodnie z obowiązującym próbnikiem tkanin. Kanapa został wyposażony w funkcję spania z mechanizmem ułatwiającym rozkładanie oraz pojemnik na pościel.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 227 cm |
|---|---|
| Wysokość | 87 cm |
| Głębokość | 102 cm |
| Powierzchnia Spania | 197×149 cm |
| Kolor | wg aktualnego próbnika tkanin |
| Materiał | drewno, metal, pianka, tkanina, tworzywo |
| Wyposażenie oparcia | pianka, sprężyna falista |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna falista |
| Funkcje | funkcja spania, pojemnik na pościel, rozkładanie – automat |
























