STYLOWE A PRZEDE WSZYSTKIM WYGODNE
Kanapa MAX XXII
STYLOWE A PRZEDE WSZYSTKIM WYGODNE
Kanapa MAX XXII
Kanapa MAX XXII posiada wyjątkowe wzornictwo idealnie wpisujące się w najnowsze trendy meblarskie. Stylowe drewniane nóżki podkreślają jej charakter. Kanapa został wyposażony w sprężyny tupu Bonell oraz sprężyny faliste dla zapewnienia pełni komfortu podczas codziennego użytkowania. Kanapa MAX XXII jest dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały użyte w produkcji zapewnią wysoki komfort użytkowania przez lata.
W kolekcji MAX XXII dostępny jest również wygodny fotel dzięki czemu stworzysz idealny zestaw do swojego salonu.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 236 cm |
|---|---|
| Głębokość | 112 cm |
| Wysokość | 92 cm |
| Powierzchnia Spania | 150×190 cm |
| Głębokość siedziska | 73 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika kolorów, wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania, podłokietnik |






















