Stylowy wygląd
Kanapa Karisa
Stylowy wygląd
Kanapa Karisa
Kanapa Karisa – to propozycja zarówno do nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. Stylowy wygląd doskonale wypełni wnętrze każdego salonu. Pojemnik na pościel oraz funkcja spania jest dodatkowym atutem mebla. Kanapa dostępna jest w różnych tkaninach i wariantach kolorystycznych zgodnie z obowiązującym próbnikiem tkanin.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 241 cm |
|---|---|
| Wysokość | 91 cm |
| Głębokość | 113 cm |
| Powierzchnia Spania | 200x158cm |
| Kolor | wg aktualnego próbnika tkanin |
| Materiał | drewno, metal, pianka, tkanina, tworzywo |
| Wyposażenie oparcia | pianka, sprężyna bonell |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna falista |
| Funkcje | funkcja spania, pojemnik na pościel, rozkładanie – automat |






















