JAKOŚĆ I WYGODA W JEDNYM MIEJSCU
Kanapa Max Solano
JAKOŚĆ I WYGODA W JEDNYM MIEJSCU
Kanapa Max Solano
Kanapa Max Solano posiada wyjątkowe wzornictwo idealnie wpisujące się w najnowsze trendy meblarskie. Pikowania na poduszkach oparciowych oraz tapicerowane boki podkreślają jej charakter. Kanapa został wyposażony w sprężyny tupu Bonell oraz sprężyny faliste dla zapewnienia pełni komfortu. Kanapa Max Solano jest częścią kolekcji Solano w skład której wchodzą fotele, kanapy oraz wersalka. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały użyte w produkcji zapewnią wysoki komfort użytkowania przez lata.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 215 cm, II opcja – 225 cm |
|---|---|
| Głębokość | 103 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Powierzchnia Spania | 145×190 cm, II opcja – 145×200 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Materiał | drewno, listwy sprężynujące, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja spania, podłokietnik |




















