Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia E
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Oliwia E
Fotel Oliwia E to nowoczesna stylistyka w połączeniu z wygodą. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów takich jak sprężyny typu Bonell w połączeniu ze sprężyną falistą uzyskano wyjątkowy komfort użytkowania. Producent przygotował również wersalkę oraz sofy 2 osobowe z tej samej kolekcji. Fotel Oliwia E można zamówić w wielu wariantach kolorystycznych oraz tkaninowych. Istnieje również możliwość zmiany wybarwienia drewna. W kolekcji Oliwia E dostępna jest również sofa 2 os z funkcją spania., sofa 2 os. wersalka.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 74 cm |
|---|---|
| Głębokość | 88 cm |
| Wysokość | 91 cm |
| Głębokość siedziska | 53 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | drewniane boki |






















