Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Mobilo
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Fotel Mobilo
Fotel Mobilo to propozycja dla klientów szukających wygodnych oraz o wysokiej jakości foteli. Fotel utrzymany w stylu „uszak” zapewni swoim użytkownikom wyjątkowy komfort zarówno podczas delektowania się z lekturą jak również podczas seansów filmowych. Fotel Mobilo posiada wypełnienie w postaci pianki typu HR oraz sprężyn falistych. Rozwiązanie to zapewnia wysoki komfort podczas użytkowania. Fotel jest częścią kolekcji w skład której wchodzi również wersalka Mobilo. Kolekcja dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych i tkaninowych.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość | 89 cm |
| Wysokość | 112 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Materiał | drewno, pianka, pianka HR, sprężyny faliste, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | fotel typu "uszak", pełne boki |


















