Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Dozza
Jakość i wygoda w jednym miejscu
Wersalka Dozza
Wersalka Dozza to wzornictwo stylizowane na lata ’70 o wysokim komforcie użytkowania. Dzięki zastosowaniu Dzięki zastosowaniu pełnych boków z pikowaniem wersalka nabiera wyjątkowego charakteru podkreślonego stylowym przeszyciem. Wersalka posiada pojemnik na pościel oraz funkcję spania. Wypełnienie wersalki stanowi pianka, sprężyny typu Bonell oraz sprężyny faliste dające wyjątkowy komfort użytkowania. Wersalka Dozza jest częścią kolekcji Dozza w skład której wchodzi fotel oraz wersalki. Kolekcja dostępna jest w wielu rodzajach tkanin oraz kolorów. Wysokiej jakości materiały zapewnią wysoki komfort użytkowania latami.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 212 cm |
|---|---|
| Głębokość | 92 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Powierzchnia Spania | 120×190 cm |
| Głębokość siedziska | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Materiał | drewno, pianka, sprężyny faliste, sprężyny typu bonell, tkanina |
| Kolor | wg. próbnika tkanin |
| Funkcje | funkcja pojemnika na pościel, funkcja spania |


















