pojemny mebel w twojej sypialni
Szafa Maio 240
pojemny mebel w twojej sypialni
Szafa Maio 240
Szafa w sypialni pełni funkcję garderoby. Ważne zatem aby była pojemna i pakowna. Nasza szafa przesuwna Maio będzie idealną odpowiedzią na te potrzeby.
Połączenie kolorystyczne dębu Waterford z dębem czarnym daje duże możliwości aranżacyjne. Takie wzornictwo szafy wpasuje się zarówno w styl nowoczesny jak i dopełni aranżacje w stylu loftowym. Możesz rozszerzyć pakowność swojej szafy dokupując 2 dedykowane półki dostępne w opcji zakupowej.
Cechy szczególne szafy:
- 2 przesuwne fronty
- 2 pojemne górne półki
- 2 szerokie drążki na wieszaki
- wnętrze szafy w kolorze szare płótno
- możliwość dokupienia 2 dodatkowych półek dostępnych w opcji zakupowej
Skompletuj wymarzoną sypialnię z meblami z kolekcji Maio i ciesz się pięknym, stylowym wnętrzem.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 241 cm |
|---|---|
| Wysokość | 226 cm |
| Głębokość | 63 cm |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 2 półki wąskie w opcji |
| Funkcje | 2 drążki, 2 półki pawlacza |
| Kolor | dąb waterford/dąb czarny |
| Materiał | płyta meblowa |
| Dostępne warianty | L139-SZF/240-DWF/DCA |






























