Credit Agricole CA baner 1280x250 1

wygodne miejsce do przechowywania

Szafa Flex 150/45

Urządzasz pokój dla swojego dziecka? Chcesz, aby wyposażenie wnętrza tworzyło ciepłą, przyjemną atmosferę? Propozycją dla Ciebie jest szafa Flex, której fronty są wykończone w dwóch harmonijnych barwach, czyli bieli i drewna. Panele pokryte kolorem dębu wotan zachwycają fantazyjnymi, nieregularnymi wzorami, których autorem jest sama natura. Dzięki zastosowaniu takiej kolorystyki pomieszczenie będzie się kojarzyło z pozytywnymi emocjami, a tym samym łatwiej będzie Ci się w nim zrelaksować.

Wnętrze szafy w kolorze szare płótno jest przystosowane do przechowywania elementów garderoby o różnych rozmiarach. Swoje ubrania możesz posegregować na kilku pojemnych półkach oraz trzech szufladach z pełnym wysuwem. Nowoczesna szafa posiada drążek, na którym możesz zawiesić wieszaki ze spodniami, sukienkami, koszulami.

Stylowa szafa Flex wyróżnia się stabilną konstrukcją. Fronty są wykonane z płyty wiórowej o grubości 16 mm, która jest pokryta folią finish. Dzięki temu powierzchnia drzwi jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Informacje dodatkowe

Głębokość

45 cm

Szerokość

150 cm

Wysokość

218 cm

Kolor korpusu

Biały

Kolor frontu

biały/dąb wotan

Funkcje

2 drążki, fronty przesuwne, pawlacz

Materiał

płyta meblowa

Oświetlenie

za dopłatą

Kod produktu

F57-SZF/150/218/45-BI/DWO/BI