Credit Agricole CA baner 1280x250 1

szafa dopasowana do Twoich potrzeb

Szafa Flex 120/66

Zastanawiasz się jak zaaranżować wnętrze o małym metrażu? A może chcesz, aby Twoja sypialnia lub pokój młodzieżowy stały się bardziej przytulne? Rozwiązaniem dla Ciebie jest stylowa szafa o jasnym wybarwieniu. Od frontu jest ona wykończona w białym, połyskującym kolorze, który optycznie rozjaśni pomieszczenie. Pośrodku przesuwnych drzwi znajdują się lustrzane panele, które mają funkcję praktyczną oraz estetyczną. We wnętrzu o niewielkich rozmiarach lustra optycznie powiększą przestrzeń.
Szafa z drzwiami przesuwnymi posiada szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykiem. Szafa jest więc idealnym wyborem do sypialni, gdzie chcesz, aby wyposażenie wnętrza sprzyjało wyciszeniu się i ułatwiało zasypianie. Do przesuwnych frontów dobierz hamulce, aby użytkowanie produktu było bardziej komfortowe.
Jeśli w Twojej garderobie znajduje się dużo eleganckich ubrań i ze względów estetycznych byłoby lepiej, żeby wisiały one na wieszaku, to stylowa szafa Flex jest propozycją dla Ciebie. Oprócz jednego, podstawowego drążka na wieszaki, we wnętrzu szafy w kolrze szare płótno możesz zamontować drugi drążek dodatkowy. Tym samym wszystkie elementy Twojej garderoby będą prawidłowo przechowywane, a Ty z łatwością utrzymasz porządek.

Informacje dodatkowe

Głębokość

66 cm

Szerokość

120 cm

Wysokość

218 cm

Kolor korpusu

Biały

Kolor frontu

Biały Połysk

Funkcje

2 drążki, 2 szuflady, fronty przesuwne, pawlacz, zestaw 4 półek

Materiał

płyta meblowa

Oświetlenie

za dopłatą

Kod produktu

F57-SZF/120/218/66/LUS-BI/BLP/SZ