odpowiedź na Twoje potrzeby
Szafa Fabio
odpowiedź na Twoje potrzeby
Szafa Fabio
Szafa Fabio stworzona została z myślą o tych, którzy cenią nowoczesny design i praktyczne rozwiązania. Jest ona idealnym meblem do sypialni, garderoby czy przedpokoju. Szafa zachwyca prostotą i elegancją, jednocześnie oferując mnóstwo miejsca do przechowywania.
Szafę Fabio zestawiono w dwóch odcieniach – grafit i dąb artisan, które tworzą spójną i modną całość. Wyjątkowym elementem tej szafy są jej drzwi – przesuwne na środku oraz uchylne po bokach. W opcji dostępny jest spowalniacz do drzwi przesuwnych – znajdziesz go na brw.pl
Drzwi przesuwne dodają szafie nowoczesnego charakteru i pozwalają na oszczędność miejsca. Za nimi kryją się dwa drążki na wieszaki. Umieścisz na nich koszule, marynarki, żakiety czy spodnie. Dzięki temu nie ulegną one zagnieceniom i nie będziesz tracić czasu na prasowanie. Na dole możesz ustawić torebki, plecak czy buty, a na górze są półki na rzeczy rzadziej używane.
Zarówno z lewej, jak i prawej strony za drzwiami uchylnymi znajduje się część bieliźniana. To aż dziesięć stref, które możesz wykorzystać na segregację i ułożenie wszystkich części garderoby. Znajdą tu miejsce jeansy, T-shirty, bielizna, skarpety czy swetry. Na górze możesz ułożyć ręczniki i pościel.
Szafa Fabio oferuje ogrom miejsca do przechowywania. Dzięki niej możesz zapanować nad nieporządkiem w pomieszczeniu i w pełni cieszyć się estetyką swojego mieszkania
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 215 cm |
|---|---|
| Wysokość | 210 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Ilość drzwi | 4 |
| Ilość półek | 10 |
| Funkcje | 2 drążki |
| Kolor | biały/dąb artisan, biały/grafit, grafit/dąb artisan |
| Dostępne warianty | F71-SZF4D-BI/DASN, F71-SZF4D-BI/GF, F71-SZF4D-GF/DASN |


















