zyskaj maksimum komfortu
Junona Line 240 bez blatu
zyskaj maksimum komfortu
Junona Line 240 bez blatu
Nowoczesną i efektowną kuchnię urządzisz zarówno w mieszkaniu w bloku, jak i w domu. O jej praktyczną stronę zadba odpowiednia zabudowa z kolekcji Junona Line. Co w niej znajdziesz? Zestawy w różnych wymiarach z możliwością rozbudowy, kilkanaście gotowych modułów, fronty w kilku kolorach oraz dopasowane blaty. Sprawdź wszystkie możliwości!
Zestaw Junona Line 240 jest największym dostępnym zestawem składającym się z 7 modułów. Szafki górne to optymalna strefa przechowywania naczyń do serwowania potraw, artykułów spożywczych, przekąsek, lekarstw z domowej apteczki i drobnych akcesoriów. Szafka dolna z szufladą tworzy doskonałe miejsce na sztućce, a pozostałe szafki dolne – na garnki, rondle, pokrywy i urządzenia AGD.
Zastanawiasz się, czy w komplecie kuchennym o szerokości 240 cm znajdziesz miejsce na pojemny zlew i piekarnik? Zestaw Junona Line jest dostosowany do montażu okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki z płytą i piekarnikiem. Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania, a powierzchnia kuchni na to pozwala, rozbuduj komplet o kolejne elementy z kolekcji.
Dzięki stonowanym, ale i eleganckim kolorom, Twoja kuchnia stanie się przytulnym miejscem, w którym gotowanie to przyjemność.
W zestawie brak blatu. W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/60/30, G1D/40/57-LP, G2D/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.
Urządzając kuchnię, postaw na funkcjonalne rozwiązania, które dopasują się do Twoich potrzeb. Odkryj możliwości kuchni modułowych Junona Line i wybierz system dla siebie
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 240 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30,5 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 85,2 cm |
| Wysokość szafek górnych | 57,5 cm |
| Kolor frontu | Biały, biały kredowy połysk, dąb delano jasny, dąb sonoma/wenge, grafit, jasny szary połysk, modrzew sibiu złoty, wanilia połysk, wanilia połysk/modrzew sibiu złoty |
| Kolor korpusu | Biały, dąb bernstein |
| Blat | blat w opcji |
| Materiał | folia finish, laminat, płyta meblowa, prowadnice rolkowe, zawiasy Hettich |
| Dostępne warianty | K22-JUNONA_MODUL_WER_2/240-WE/DSO/DSO, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/240_BBL-BI/BI, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/240_BBL-BI/DDJ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/240_BBL-BI/GF, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/240_BBL-BI/JSZP, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/240_BBL-BI/KRP, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/240_BBL-BI/MSZ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/240_BBL-BI/WAP, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/240_BBL-BI/WAP/MSZ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/240_BBL-DBT |




























