Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia PLATE plus

Wyobraź sobie swoją wymarzoną, nowoczesną kuchnię. Pomyśl o układzie szafek, wybarwieniach i umieszczeniu poszczególnych przedmiotów. A teraz zrealizuj to dzięki programowi 3D Creator! Wirtualne narzędzie pomoże Ci przygotować projekt pomieszczenia idealnie spełniającego Twoje wymagania. Jeśli cenisz nowoczesne wystroje i neutralne barwy, linia kuchnia Plate Plus jest dla Ciebie!

Lakierowane fronty Family Line Plate Plus wprowadzą do Twojej kuchni szykowny blask i lekko ją rozświetlą. Możesz wybrać odcień biały perłowy lub jasny szary. Obydwa doskonale sprawdzą się w wielu połączeniach i kompozycjach. Pozwolą Ci stworzyć zarówno harmonijną aranżację, jak i taką, gdzie dany kolor wysunie się na pierwszy plan. Szeroki wybór odcieni blatów i korpusów przyniesie Ci wiele inspiracji. W katalogu znajdziesz również gotowe aranżacje, które podsuną Ci nowe pomysły.

Kuchnia PLATE Plus modułowa zaskoczy Cię nie tylko swoim designem, lecz także funkcjonalnością. Ergonomiczne rozwiązania i maksymalne wykorzystanie przestrzeni sprawią, że przygotowywanie potraw stanie się proste i przyjemne!

Informacje dodatkowe

Wysokość szafek górnych

72 cm, 95 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

47 cm

Kolor frontu

Biały Perłowy, Jasny Szary

Kolor korpusu

Biały Alpejski, Congo, Orzech Guarneri, Szary Grenola, Wenge

Sugerowane uchwyty

T46

Materiał

folia finish, płyta MDF, płyta meblowa

Zastosowane szkło

Milo, montaż fabryczny wpuszczane we front

Listwy wieńczące

listwa wieńcząca N

Uchwyty przewidziane dla kuchni