Stylowa ramka
Kuchnia PLATE plus
Stylowa ramka
Kuchnia PLATE plus
Wyobraź sobie swoją wymarzoną, nowoczesną kuchnię. Pomyśl o układzie szafek, wybarwieniach i umieszczeniu poszczególnych przedmiotów. A teraz zrealizuj to dzięki programowi 3D Creator! Wirtualne narzędzie pomoże Ci przygotować projekt pomieszczenia idealnie spełniającego Twoje wymagania. Jeśli cenisz nowoczesne wystroje i neutralne barwy, linia kuchnia Plate Plus jest dla Ciebie! Lakierowane fronty Family Line Plate Plus wprowadzą do Twojej kuchni szykowny blask i lekko ją rozświetlą. Możesz wybrać odcień biały perłowy lub jasny szary. Obydwa doskonale sprawdzą się w wielu połączeniach i kompozycjach. Pozwolą Ci stworzyć zarówno harmonijną aranżację, jak i taką, gdzie dany kolor wysunie się na pierwszy plan. Szeroki wybór odcieni blatów i korpusów przyniesie Ci wiele inspiracji. W katalogu znajdziesz również gotowe aranżacje, które podsuną Ci nowe pomysły. Kuchnia PLATE Plus modułowa zaskoczy Cię nie tylko swoim designem, lecz także funkcjonalnością. Ergonomiczne rozwiązania i maksymalne wykorzystanie przestrzeni sprawią, że przygotowywanie potraw stanie się proste i przyjemne!
Informacje szczegółowe
| Wysokość szafek górnych | 72 cm, 95 cm |
|---|---|
| Wysokość szafek dolnych | 82 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Kolor frontu | Jasny Szary |
| Kolor korpusu | Biały Alpejski, Czarny, Szary Grenola |
| Sugerowane uchwyty | T46 |
| Materiał | folia finish, płyta MDF, płyta meblowa |
| Zastosowane szkło | Milo, montaż fabryczny wpuszczane we front |
| Listwy wieńczące | listwa wieńcząca N |
























