ponadczasowa kuchnia w odcieniu dębu
Komplet Hamper 265
ponadczasowa kuchnia w odcieniu dębu
Komplet Hamper 265
Urządzasz kuchnię i chcesz połączyć klasyczny wygląd mebli z nowoczesnym charakterem wnętrza? Wybierz kolekcję Family Line z frontami Hamper i stwórz swoją wymarzoną kuchnię.
Komplet Hamper 265 to gotowy zestaw, który daje ci dużo możliwości podczas aranżacji. Czarny stonowany korpus i fronty w kolorze dąb lancelot dają możliwość doboru dodatków w różnych odcieniach.
Praktyczny komplet z kolekcji Family Line posiada szafki które pozwolą uporządkować akcesoria kuchennena, w standardzie zawiera podręczną szufladę na sztućce. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Konstrukcja mebli pozwala na dobór okapu wolnowiszącego modelu.
Wyposażenie w zestawie: szafki kuchenne DL_60/207,FD_D3S_40/82,DP_60/82,DM_45/71, DK_60/82, G_40/72,G_45/72,G_60/72 i cokoły (bez blatu, bez AGD i bez uchwytów).
Możesz dobrać wyposażenie (w opcji): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, które podniosą funkcjonalność kuchni.
Komplet Hamper 265 cm sprawdzi się zarówno jako zabudowa niewielkiej kuchni oraz jako idealna baza pod rozbudowę większej powierzchni. Dobierz inne elementy z bogatego systemu kuchennego Family Line i zagospodaruj całą dostępną przestrzeń.
Zwróć uwagę, że sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 265 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 46-56 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 82-207 cm |
| Wysokość szafek górnych | 72 cm |
| Kolor frontu | Dąb Lancelot |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Blat | wg. próbnika blatów (zamawiany dodatkowo) |
| Materiał | metal, płyta laminowana, płyta meblowa, tworzywo |
| Skład zestawu | DK_60/82, DL_60/207, DP_60/82_K, G_60/72, cokoły, D3S_40/82, DM_45/71, G_40/72, G_45/72 |
| Funkcje | OPCJA – ciche domykanie frontu, OPCJA – ciche domykanie szuflad |
| Grubość blatu | 3,8 cm |
| Waga | 173.64 kg |
| Ilość szuflad | 3 |
| Ilość drzwi | 8 |
| Dostępne warianty | K10-FD_265_WL_BBL-CA/DLN |
















