Elastyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni
Junona Line 180 bez blatu
Elastyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni
Junona Line 180 bez blatu
Szukasz przepisu na stylową i praktyczną kuchnię, w której pomieścisz ulubione akcesoria i sprzęty niezbędne do podejmowania kulinarnych wyzwań? Harmonię w kuchennym wnętrzu zagwarantuje Ci kolekcja Junona Line prosty sposób na kuchnię, do której chce się wracać. Dzięki ergonomicznym kompletom rozsądnie zagospodarujesz nawet niewielką przestrzeń, a możliwość dokupienia pojedynczych szafek da Ci jeszcze większe pole do popisu.
Dzięki zestawowi mebli kuchennych Junona Line 180 urządzisz kuchnię w każdym formacie, wydzielając miejsce na poszczególne strefy: zmywania, przygotowywania posiłków, przechowywania, zapasów i gotowania. Pojemne, głębokie szafki górne zmieszczą naczynia porcelanowe, szklanki i talerze, naczynia do przechowywania żywności, a także opakowania kawy i herbaty. W dolnym szeregu ułożysz rondle, garnki, narzędzia kuchenne oraz kosz na śmieci.
Zwróć uwagę, że blaty nie wchodzą w skład zestawu Junona Line 180.
Komplet kuchenny o szerokości 180 cm daje Ci możliwość zamontowania okapu, kuchenki wolnostojącej oraz dwukomorowego zlewu. Umieścisz go jako samowystarczalną całość w małym aneksie kuchennym, ale też bez przeszkód rozbudujesz o kolejne moduły z tej samej kolekcji.
Funkcjonalność zestawu Junona Line oraz jego estetyczny wygląd i ciekawa kolorystyka. Białe korpusy tworzą uniwersalną oprawę dla frontów w kolorze dąb delano ciemny. Efekt potęgują minimalistyczne grafitoweuchwyty.
W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/60/30, G2D/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.
Blaty i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.
Zestaw Junona Line 180 uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość szafek dolnych | 47 cm |
| Głębokość szafek górnych | 30,5 cm |
| Wysokość szafek dolnych | 85,2 cm |
| Wysokość szafek górnych | 57,5 cm |
| Kolor frontu | Biały, biały kredowy połysk, dąb bernstein, dąb delano ciemny, dąb delano jasny, Dąb Sonoma, grafit, jasny szary połysk, modrzew sibiu złoty, wanilia połysk, wanilia połysk/modrzew sibiu złoty |
| Kolor korpusu | Biały, dąb bernstein, Wenge |
| Blat | blat w opcji |
| Materiał | folia finish, laminat, płyta meblowa, prowadnice rolkowe, zawiasy Hettich |
| Dostępne warianty | K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-BI/BI, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-BI/DDC, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-BI/DDJ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-BI/GF, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-BI/JSZP, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-BI/KRP, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-BI/MSZ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-BI/WAP, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-BI/WAP/MSZ, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-DBT, K24-JUNONA_MODUL_WER_2/180_BBL-WE/DSO |
















