Credit Agricole CA baner 1280x250 1

Kolekcja kuchni Family Line

Kuchnia TOP LINE

Wolne chwile najlepiej spędzać z tymi, który najwięcej dla nas znaczą. A nic tak nie łączy rodziny jak wspólny, aromatyczny posiłek – zwłaszcza w otoczeniu stylowej zabudowy kuchennej. Z kuchnia Top Line zaprojektujesz nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenie, w którym każda wspólna chwila stanie się radosnym przeżyciem.

Do wyboru masz 2 odcienie lakierowanych frontów: biały połysk oraz szary połysk. Możesz zestawiać je z różnymi kolorami korpusów i blatów i tworzyć niebanalne połączenia. Planujesz również rozmieszczenie poszczególnych szafek – tak, by korzystanie z kuchni modułowej było dla Ciebie komfortowe i przyjemne.

Nośnikiem estetyki kuchnia Top Line jest jej nowoczesny design, który gra tu pierwsze skrzypce. Urozmaicisz go, dekorując kuchnię ważnymi dla Ciebie przedmiotami – dzięki temu stanie się ona Twoim osobistym królestwem. Idealnie nadadzą się do tego szafki z witrynami, gdzie schowasz np. zastawę będącą w Twojej rodzinie od pokoleń. Wyeksponowanie takich perełek będzie stylową dekoracją, która zwróci uwagę każdego gościa.

Informacje dodatkowe

Wysokość szafek górnych

72 cm, 95 cm

Wysokość szafek dolnych

82 cm

Głębokość szafek górnych

30 cm

Głębokość szafek dolnych

47 cm

Kolor frontu

Biały Mat, Biały Połysk, Lazur Mat, Seledynowy Mat, Szary Połysk

Kolor korpusu

Biały Alpejski, Congo, Orzech Guarneri, Szary Grenola, Wenge

Sugerowane uchwyty

T40, T41, T45

Materiał

folia finish, folia PVC, lakier mat, lakier wysoki połysk, płyta MDF, płyta meblowa

Zastosowane szkło

Milo, montaż fabryczny wpuszczane we front

Uwagi

witryna V2

Uchwyty przewidziane dla kuchni