Piękna i klasyczna
Kanapa Amalfi
Piękna i klasyczna
Kanapa Amalfi
Kanapa Amalfi piękna, klasyczna, funkcjonalna. Sprawi, że Twój salon stanie się wyjątkowym miejscem do wypoczynku. Kanapa wyposażona jest w piankę oraz sprężynę falistą. Kanapa Amalfi dostępny jest w rożnych tkaninach i wariantach kolorystycznych zgodnie z obowiązującym próbnikiem tkanin. Kanapa został wyposażony w funkcję spania z mechanizmem ułatwiającym rozkładanie oraz pojemnik na pościel.
Informacje szczegółowe
| Szerokość | 226 cm |
|---|---|
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 105 cm |
| Powierzchnia Spania | 198×145 cm |
| Kolor | wg aktualnego próbnika tkanin |
| Materiał | drewno, metal, pianka, tkanina, tworzywo |
| Wyposażenie oparcia | pianka, sprężyna falista |
| Wyposażenie siedziska | pianka, sprężyna falista |
| Funkcje | funkcja spania, pojemnik na pościel, rozkładanie – automat |


























